Označování nebezpečných látek

Ve snaze poskytnout komplexní řešení požadavků zákazníků na označování výrobků, dodáváme průmyslové tiskárny určené k dvoubarevnému tisku, vhodné na označování nebezpečných látek piktogramy podle platné legislativy.

Dvoubarevný tisk a aplikování etiket v jednom kroku

Systém Hermes C německého výrobce CAB slouží na dvoubarevný tisk a aplikování etiket v jednom kroku, bez ohledu na to, zda se označované díly pohybují nebo ne. Je vyvinut pro průmyslové použití ve výrobních linkách při rychlosti až do 125 mm / s. Splňuje všechny nezbytné požadavky na mechanickou a elektrickou integraci do manuálních pracovních stanic nebo do automatizovaných výrobních linek i v případě skutečně náročných aplikaci. Dvoubarevnými etiketami v rozlišení až do 300 dpi je možné označovat obaly jakéhokoliv tvaru – lahve, plechovky, bandasky, soudky, kartony, palety, … Toto zařízení bylo oceněno jednou z nejprestižnějších evropských cen v oblasti balení – German Packaging Award.
Provoz tiskáren je intuitivní a uživatelsky orientované. Systémy Hermes mají všechny běžné datové rozhraní a díky vnitřnímu ABC kompilátoru mohou být integrovány do již existujícího prostředí, takže je možné nadále používat dosavadní softwarové aplikace a rozvržení štítků bez jakýchkoliv modifikací. Počítačem podporovaná CAB „Easy Remote“ umožňuje připojení na téměř všechny ERP systémy. CAB garantuje snadnou údržbu i díky integrovanému systému pro lokalizaci poruch nebo vadných dílů. Také výměna spotřebního materiálu je rychlá a jednoduchá, což pomáhá zabránit zbytečným prostojům. Systém Hermes splňuje všechny požadavky trhu na inovativní technologie, výkonnost, spolehlivost a bezpečnost a je tou správnou volbou pro nepřetržité provozy.

Dvoubarevný tisk na etikety

Na tisk dvoubarevných etiket bez automatického aplikování jsou určeny tiskárny CAB série XC, které umožňují potisk etiket různých velikostí. Tyto tiskárny jsou vybaveny dvěma tiskovými jednotkami pro současný tisk dvou barev na jedné etiketě. Systém na šetření pásky v jedné tiskové jednotce umožňuje šetřit barvící pásku pro doplňkovou barvu, což je přínosem zejména v případě používání dražších barevných TTR pásek. Tiskárny jsou určeny pro dvoubarevný tisk na standardní i speciální materiály. Pro dosažení kvalitního tisku i na náročnějších materiálech lze tisknout sníženou minimální rychlostí 30 mm / s. Tiskárny řady XC také splňují podmínky dané klasifikací pro označování nebezpečných látek podle systému GHS.
Dvoubarevný ink-jetový tisk ve vysokém rozlišení

Ink-jetové značící zařízení francouzského výrobce Tiflex HRP R32 je určeno k dvoubarevnému tisk ve vysokém rozlišení, až do 300 dpi. V závislosti na rozlišení je možné tisknout v rychlosti do 200 m / min. znaky s diakritikou, grafické symboly, datum a čas v různých formátech, počítadlo, datum expirace, čárové a 2D kódy. Zpráva může být dlouhá až 10 m a vysoká 100 mm. Tiskárna má jednoduché ovládání přes 15 “ dotykový displej, připojitelná je přes sériové rozhraní a Ethernet.