Paletové aplikátory etiket

V současné době registrujeme zvýšený zájem o paletové aplikátory etiket, zejména z řad logistických a potravinářských podniků. Velmi časté jsou poptávky po etiketaci palet ze dvou stran před nebo po ovinutí. Na tyto požadavky máme skvělé a inovativní řešení od našeho italského dodavatele aplikátorů etiket a etiketačních linek – firmy Arca.

paletový aplikátor etiket

Jedná se o poměrně unikátní paletový aplikátor etiket Arca – Pivot R, který je schopen etiketovat palety etiketou do velikosti až 150 x 250 mm a to jak z jedné, tak i ze dvou stran. Samozřejmostí je levá i pravá varianta aplikátoru, to znamená, že jsme schopni aplikovat etikety jak z čela, z boku tak i zadní části palety. Dosah aplikátoru je až 700 mm, díky čemuž není problém obsáhnout téměř celou paletu. Často se také setkáváme s požadavkem na kontinuální aplikaci paletových etiket. Toho využívají hlavně zákazníci, kteří nechtějí upravovat stávající dopravníkové vedení, popřípadě požadují zkrátit čas etiketace na nutné minimum.

Variabilita paletového aplikátoru etiket

Zajímavostí pak je to, že i přes to, že se jedná o pneumatický aplikátor etiket, není nutné jej mít za oplocením, případně za světelnou závorou. Díky tomu jej dokážeme integrovat i na místa, která jsou náročná na prostorové požadavky. Aplikátory Pivot R spolupracují s termotransferovými moduly SATO, ZEBRA a CAB. Umíme je nabídnout v rozlišení od 200 do 600 DPI v šířkách tisku od 4“ až do 6“. Instalací aplikátoru to pro nás nekončí. Zákazníkům dokážeme celé řešení implementovat do jejich podnikové sítě a etikety pro tisk vybírat z informačního systému jako SAP, Helios apod. Také do nich ze systému posílat proměnná data v závislosti na aktuální výrobě.