Spolehlivá řešení průmyslové automatizace na šest písmen: znáte odpověď?

Před bezmála třemi dekádami jsme vstoupili na trh coby dodavatelé zařízení pro nejrůznější typy průmyslového značení. Posledních pět let se zabýváme také průmyslovou automatizací a robotizací. Zkušenosti z bezmála tisíce realizovaných zakázek z nás dělají spolehlivého partnera, který je schopný svým zákazníkům vždy dodat optimální řešení na míru. 

Parťák pro průmyslovou automatizaci 

Pokud hledáte dodavatele automatizovaných řešení, nejspíš se ptáte, proč poptávat zrovna Liftec. Inu, pár důvodů bychom našli. Jedním z nich je naše široká síť spolupracujících firem a dodavatelů, která zahrnuje mimo jiné: 

  • vývojáře softwaru a projekce, 
  • výrobce konstrukčních prvků, 
  • dodavatele hardwarových součástek a zařízení. 

Přehled o průmyslových závodech v České republice si udržujeme od Aše až po Jablunkov. A po celé délce se táhne i naše obchodní a servisní pokrytí, díky čemuž jsme zákazníkům schopni nabídnout požadovaná technická řešení nebo pomocnou ruku za relativně krátký čas. 

 

Nejsme nováčci

Jak už bylo řečeno, co do počtu realizací se blížíme tisícovce. A věříme, že jsme vlastně teprve na začátku. Že zábavných zakázek – jako jsou třeba automatizované výrobní linky – bude dále přibývat. 

Víte, co požadujete? My víme, jak to udělat. A pokud ne hned, přijdeme na to brzy. Chytrá řešení nás baví vymýšlet, stávající řešení nás baví zlepšovat. Zvýšení efektivity firmy každého jednotlivého zákazníka nám činí přímo radost. Stejně jako vždy předtím, i vaší realizace se zhostíme s plným nasazením. Jdete do toho s námi