Anser A1 – novinka mezi termálními inkoustovými tiskárnami

Náš dlouholetý dodavatel termálních inkoustových technologií – společnost Anser, letos na veletrhu Interpack v německém Düsseldorfu představila novinku v rámci portfolia kompaktních cenově dostupných termálních inkoustových cartridge tiskáren. Jedná se o model A1, který je nástupcem řady U2 smart a U2 pro.  Tento model je určen zejména pro menší a střední podniky, které nevyrábí kontinuálně ale spíše nárazově a nechtějí tak řešit problémy standardních inkoustových tiskáren – vysoká pořizovací cena, zasychání inkoustů, pravidelný servis apod. 

Tato bezúdržbová tiskárna nabízí tisk v rozlišení až 600Dpi a v návaznosti na konfiguraci, je schopna tisknout v různých velikostech tisku od 12,7 mm až po 50 mm. V tiskárně je možno používat cartridge jak na porézní, tak na neporézní materiály. V případě potřeby možno objednat také barevné cartridge a pro specifické zákaznické požadavky umí model A1 tisknout i dvoubarevné nápisy. Ovládání je zajištěno dotykovým displejem o velikosti 5“, v případě integrace do produkčních linek je možno ovládat tiskárnu také vzdáleně přes SW, případně integrovaný webserver. V případě potřeby využívat vícero kusů těchto tiskáren naráz, nabízí firma Anser platformu Xconnect, která umožňuje vzdálenou zprávu a ovládání všech zařízení této značky v rámci jedné SW aplikace. 

Hlavní výhody: 

  • Velikost tisku až 50 mm 
  • Rozlišení až 600 DPI
  • Vzdálenost od produktu až 6 mm 
  • Bezúdržbový provoz 
  • Cena: do 1990 €
  • Možnost vzdáleného ovládání v ceně 
  • Catridge na většinu typy materiálů
  • Vzorky a test ve výrobě zdarma

Přesvědčte se na vlastní oči o výhodách a bezúdržbovém provozu těchto zařízení. Ozvěte se nám, a my za Vámi s tiskárnou rádi zdarma přijedeme, vše Vám ukážeme a klidně Vám tiskárnu A1 zapůjčíme na testování. Případně Vám zpracujeme vzorky požadovaným typem inkoustu přímo na Váš výrobek, protože Rozdíl je v přístupu.

Pokud byste se rádi dozvěděli více, klikněte na odkaz níže, kde najdete datasheet tiskárny Anser A1 a také další technická data: ANSER A1 – datasheet